Szlabany i blokady parkingowe – Kielce

GOTI AUTOMATYKA specjalizuje się w dostawie oraz montażu najwyższej jakości szlabanów wjazdowych i blokad parkingowych, łączących w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Oferowane przez nas produkty doskonale spełnią swoją funkcję wszędzie tam, gdzie zależy nam na ograniczeniu dostępu do posesji, dróg, traktów spacerowych itp., aby mogły wjechać tam wyłącznie upoważnione do tego celu osoby.

Praktyczne, skuteczne oraz bezpieczne

Proponowane przez nas szlabany wjazdowe i blokady parkingowe nadają się zarówno do ochrony własności prywatnej, jak i różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Poza wysokiej klasy zabezpieczeniami wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo napędy wyróżniają się także nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi, typowymi dla GOTI AUTOMATYKA. Wysoka funkcjonalność, odporność na warunki zewnętrzne oraz bogata gama dodatkowego wyposażenia sprawiają, że są one niezwykle skuteczne i wszechstronne.

Gdzie sprawdzą się nasze rozwiązania?

Oferowane przez nas szlabany doskonale nadają się do użytkowania na wjazdach na tereny:

  • Posesji prywatnych,
  • Firm,
  • Urzędów i instytucji,
  • Wspólnot mieszkaniowych,
  • Małych i średnich parkingów itp.

Nasze blokady parkingowe sprawdzą się również do zastosowań przemysłowych. Każdy z produktów stanowi niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, niewymagające przeprowadzania specjalistycznych czynności konserwacyjnych. Starannie dobrane siłowniki zapewniają optymalne działanie szlabanów nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Na co zwrócić uwagę przy doborze szlabanu?

Podczas wyboru szlabanu wjazdowego lub blokady parkingowej najistotniejsze znaczenie ma intensywność jego pracy oraz długość ramienia. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki produkt wybrać, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy GOTI AUTOMATYKA z siedzibą nieopodal Kielc. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści oferują profesjonalny montaż, a także fachowe doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania.

Sklep