Domofony i wideodomofony – Kielce

Czy wiesz, że nie musisz już szukać pilota, a nawet wychodzić z domu, aby otworzyć bramę garażową swoim gościom? Oferowane przez GOTI AUTOMATYKA domofony i wideodomofony stanowią najwyższej klasy rozwiązania, umożliwiające dokładną identyfikację osób znajdujących się w pobliżu posesji. Dzięki temu od dziś możesz być całkowicie pewnym, kogo wpuszczasz na swój teren.

Proponowane przez nas urządzenia pozwalają na zdalne sterowanie bramą bądź furtką, a co więcej, zostały skonstruowane w ten sposób, aby można je było swobodnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo oraz wygodę.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór wysokiej klasy domofonów oraz wideodomofonów, których dostawcami są wyłącznie znane i cenione na rynku firmy. Chociaż siedziba GOTI AUTOMATYKA znajduje się nieopodal Kielc, produkty z naszego sklepu internetowego są dostępne dla klientów z całej Polski. Oferujemy profesjonalny montaż, a także fachową pomoc w doborze optymalnego rozwiązania.

Czym różni się domofon od wideodomofonu?

Wideodomofony, które posiadamy w asortymencie, to urządzenia, które stanowią coś znacznie więcej niż klasyczne domofony. To zaawansowane technologicznie, nowoczesne centra zarządzania dostępem do domu, które pozwalają na sterowanie:

  • Bramą garażową lub wjazdową,
  • Furtką wejściową,
  • Oraz wieloma innymi urządzeniami, np. oświetleniem lub roletami.

Wideodomofon daje ponadto możliwość podłączenia dodatkowego monitora wewnętrznego.

W jaki sposób odbywa się montaż domofonu?

Aby mieć pewność, że sprzęt będzie działał prawidłowo, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych kabli. Oferowane przez nas urządzenia mogą funkcjonować na istniejącej instalacji – jedynym wymogiem jest posiadanie standardowego przewodu od dzwonka. Połączenie pomiędzy wewnętrznym monitorem a modułem zewnętrznym znajdującym się przy furtce odbywa się poprzez przewód dwużyłowy.

Sklep