Nowoczesne bramy garażowe – Kielce

Ogromna wygoda korzystania, doskonałe zabezpieczenie antywłamaniowe, a do tego prostota obsługi i duża wytrzymałość. To podstawowe korzyści skorzystania z oferty przygotowanej przez naszą firmę GOTI AUTOMATYKA.

Tworzymy zespół specjalistów, który już od 2010 roku zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem systemów automatyki, napędów i różnego rodzaju akcesoriów, nie tylko do bram garażowych, ale także wjazdowych czy przemysłowych. Jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania dla praktycznej każdej konstrukcji, w tym:

  • skrzydłowej;
  • segmentowej;
  • bocznej;
  • uchylnej.

Najlepsze technologie to gwarancja niezawodności działania

W naszej rozbudowanej ofercie sprzedaży proponujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne od producenta GROS. Istniejąca już ponad 25 lat firma cieszy się ogromnym zaufaniem na rynku, między innymi dzięki stawianiu na szeroki wybór solidnych rozwiązań konstrukcyjnych, jak i na wysokiej klasy automatykę, wykorzystywaną do ich obsługi. Dzięki temu rozwiązania dostępne w ofercie GOTI AUTOMATYKA charakteryzują się nie tylko świetnym wyglądem oraz wygodą korzystania z nich, ale także wieloletnią niezawodnością, bez konieczności dokonywania częstych przeglądów serwisowych.

Akcesoria dodatkowe zwiększające funkcjonalność

Sprzedając oraz montując bramy garażowe dla Klientów z Kielc, jak i z całego województwa świętokrzyskiego, możemy przede wszystkim zagwarantować ich rozbudowaną funkcjonalność. To chociażby możliwość wyposażenia w takie akcesoria, jak:

  • klawiatury kodowe;
  • naścienne nadajniki wraz z pilotem do bezprzewodowej obsługi;
  • czułe fotokomórki;
  • różnorodne lampy sygnalizujące zamykanie lub otwieranie wrót.

Wszystkie systemy są oczywiście godne zaufania, zbudowane z wykorzystaniem solidnych materiałów i nowoczesnej elektroniki. Sprawia to, że nasi Klienci mogą cieszyć się bezproblemową eksploatacją przez długie lata oraz ogromną wygodą korzystania.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Oferta przygotowana przez naszą firmę GOTI AUTOMATYKA to jednak coś więcej niż tylko zwiększanie wygody korzystania z bram garażowych czy wjazdowych. To także poprawa własnego bezpieczeństwa. Eliminujemy dzięki temu wszelkiego rodzaju zamki, kłódki czy zabezpieczające łańcuchy, znacząco utrudniając włamywaczom możliwość dostania się na posesję lub do samego budynku.

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszej siedziby znajdującej się na przedmieściach Kielc lub do kontaktu telefonicznego z konsultantem. U nas zawsze można skorzystać z fachowego wsparcia technicznego przy zakupie, jak i z niedrogich usług montażu, realizowanych na terenie całego województwa.

 

Sklep