Wjazdowa automatyka do bram – Kielce

W obecnych czasach mamy możliwość zautomatyzowania wielu różnego rodzaju czynności wykonywanych na co dzień, co jeszcze kilkanaście lat temu było praktycznie nieosiągalne. Najlepszym tego dowodem jest automatyka wjazdowa, czyli możliwość otwierania oraz zamykania bramy do posesji i na teren prywatny przy pomocy pilota.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w asortymencie posiadamy najwyższej jakości napędy do bram, które zostały dostosowane do różnorodnych ciężarów, rozmiarów, a także szybkości i częstotliwości otwierania bram. Teraz nie musisz już wysiadać z auta czy moknąć na deszczu, aby wjechać do swojego garażu. Proponowane przez nas rozwiązania zawierają wszystko, co jest niezbędne do zautomatyzowania bramy, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jej codziennego użytkowania.

Co wyróżnia naszą automatykę wjazdową?

Oferowane przez nas automaty do bram są łatwe zarówno w montażu, jak i w użytkowaniu. Zostały skonstruowane przy wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów w ten sposób, aby pozwalać zautomatyzować bramę garażową, wjazdową, bez konieczności projektowania kosztownych instalacji. To, co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość, ale także wyjątkowo przystępna cena.

Decydując się na montaż napędu, można wybierać spośród wielu różnego rodzaju funkcji, między innymi takich jak:

  • Równoczesne otwieranie obydwóch skrzydeł bramy,
  • Możliwość automatycznego zamknięcia skrzydeł,Możliwość
  • otworzenia jedynie skrzydła przechodniego itp.

Proponowane przez naszą firmę napędy i siłowniki doskonale sprawdzają się do bram garażowych oraz wjazdowych o różnych powierzchniach. Gwarantują niezawodne działanie i spokój przez wiele długich lat.

Fachowa pomoc w doborze optymalnych rozwiązań

Specjaliści z GOTI AUTOMATYKA z przyjemnością pomogą Państwu w znalezieniu automatyki dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Przy wyborze bierzemy pod uwagę szereg czynników, w szczególności:

  • Wielkość bramy,
  • Oczekiwany kąt otwarcia,
  • Przewidywane natężenie pracy urządzenia.

Stosujemy wyłącznie rozwiązania pochodzące od uznanych i cenionych na rynku producentów, cechujące się nie tylko funkcjonalnością i niezawodnością działania, ale także estetycznym wyglądem.

Jeśli interesuje Państwa montaż automatyki do bram lub nie wiecie, jak wybrać odpowiedni siłownik do bramy przesuwnej, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami GOTI AUTOMATYKA. Nasza siedziba mieści się nieopodal Kielc, ale usługi z zakresu instalacji napędów oferujemy klientom z całego województwa świętokrzyskiego.

Sklep