Automatyka domowa

W asortymencie GOTI AUTOMATYKA znajdziesz szereg zaawansowanych urządzeń, dzięki którym można rozpocząć przygodę z inteligentnym domem. Proponowane przez nas systemy i układy zostały zaprojektowane w ten sposób, aby pozwalać na samodzielne sterowanie oświetleniem, roletami, bramami wjazdowymi itp. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem, a chcą mieć kontrolę nad wszystkimi znajdującymi się w nim urządzeniami.

Automatyka wjazdowa

Wśród szerokiej gamy systemów automatyki domowej w naszej ofercie można znaleźć wysokiej klasy automaty do bram, czyli tzw. automatykę wjazdową. Wykorzystując opracowane przez nas rozwiązania, można z dowolnego miejsca uruchomić mechanizm otwierania bram wjazdowych lub rozpocząć proces podnoszenia bramy garażowej. Nasi przeszkoleni specjaliści służą fachową radą i pomocą w wyborze optymalnego systemu.

Automatyka garażowa 

W zakres naszej oferty wchodzą profesjonalne usługi z zakresu montażu automatyki garażowej. Wszystkie proponowane systemy i układy cechują się niezawodnym działaniem, a także są skutecznie chronione przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Oferowana przez naszą firmę automatyka garażowa to gwarancja wygodnego oraz bezproblemowego wjazdu do garażu o każdej porze dnia i nocy.

Bramy Garażowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom klientów, którzy pragną zautomatyzować swoją bramę garażową, przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą zarówno fachową pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, jak i profesjonalny montaż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opartemu na doskonałej znajomości branży nasi specjaliści są w stanie zautomatyzować każdą bramę – uchylną, skrzydłową, boczną, segmentową itp.

Szlabany i bariery parkingowe

Poza automatyką domową naszą specjalnością jest dostawa oraz montaż szlabanów wjazdowych i blokad parkingowych. Oferta obejmuje wyłącznie rozwiązania najnowszej generacji, które doskonale sprawdzą się do częstego użytkowania na wszelkiego rodzaju parkingach strzeżonych czy też niestrzeżonych. Oferowane przez nas szlabany i blokady znakomicie spełnią swoją funkcję również w zastosowaniach przemysłowych.

Domofony i wideofony

Tworzone z myślą o osobach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo domofony oraz wideodomofony coraz częściej są standardem w wielu budynkach. Tego typu rozwiązania umożliwiają zdalne sterowanie furtką, a co najważniejsze, pozwalają mieć całkowitą pewność, kogo wpuszczamy na własną posesję. W asortymencie GOTI AUTOMATYKA posiadamy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia cechujące się solidnym wykonaniem i niezawodnym funkcjonowaniem.

 

Sklep