W zależności, czy posiadamy już bramę i chcemy domontować do niej siłownik lub zastanawiamy się nad montażem nowej bramy automatycznej, warto rozeznać się w ofercie napędów dostępnych na rynku. Należy wziąć pod uwagę kwestię, jaki typ bramy posiadamy lub chcemy zamontować, gdyż siłowniki dopiera się do wagi skrzydeł, które obsługują. W przypadku bramy uchylnej dobieramy napęd odpowiedni do tego typu skrzydła. To samo tyczy się bram segmentowych lub bocznych. Inny typ siłowników obsługuje bramy wjazdowe. Do wyboru mamy rozwiązania do bram przesuwnych oraz automatykę obsługującą bramy rozwierane – skrzydłowe. Oferta siłowników jest bardzo szeroka, dlatego warto zasięgnąć opinii fachowców z GOTI AUTOMATYKA. Porada specjalisty może uchronić nas przed popełnieniem błędu i pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania. Montaż napędu także lepiej powierzyć sprawdzonym instalatorom. Mamy wówczas gwarancję zarówno na produkt, czyli bramę i automatykę, jak i samą usługę, czyli prawidłowy montaż.

Siłownik do Bram KielceDobór siłowników do bramy Kielce – niska cena

W ofercie firmy GOTI AUTOMATYKA znajdziesz szeroką ofertę rozwiązań automatycznych, od siłowników do bram w korzystnej cenie, po bardziej zaawansowane rozwiązania. Przy wyborze napędu kwestią decydująca nie powinna być jednak wyłącznie niska cena. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na sprawdzonych producentów, którzy oferują wysokiej jakości siłowniki. Wykorzystanie takich rozwiązań daje nam gwarancję trwałości oraz bezawaryjności działania bramy. Dobierając siłownik do bramy, kieruj się przede wszystkim funkcjonalnością i swoimi potrzebami. Do każdego typu bramy należy dostosować odpowiedni siłownik przede wszystkim pod względem mocy urządzenia, napęd do bramy dobieramy do wagi skrzydła. Warto również zwrócić uwagę na wyposażenie dodatkowe, często tanie produkty nie posiadają w komplecie niezbędnych akcesoriów. Zamawiając montaż siłowników u sprawdzonego dostawcy, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, kompletny produkt w dobrej jakości, który będzie funkcjonował długo i bez problemów.

Jak przebiega montaż siłowników do bramy?

Montaż siłowników przeważnie połączony jest z montażem bramy i cały taki proces trwa około kilku godzin, w zależności od przygotowania do instalacji. Wszystko zależy od tego, czy mamy gotowy otwór czy wymagane jest przeprowadzenie prac dodatkowych. Możliwe jest również domontowanie napędu do bramy założonej wcześniej, wówczas proces ten jest odpowiednio krótszy, wszystko zależy od stanu bramy. Należy najpierw przeprowadzić serwis bramy, aby upewnić się, że działa bez zarzutu, po czym instaluje się odpowiedni do danego typu bramy siłownik.

Sklep