Chcesz zamontować napęd do bramy w niskiej cenie? Dobrze trafiłeś, specjaliści z firmy GOTI AUTOMATYKA dobiorą odpowiednie rozwiązanie w korzystnej cenie. W swojej ofercie firma posiada zarówno tanie napędy, jak i bardziej zaawansowane rozwiązania, wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Wybierając napęd do bramy wjazdowej, nie kieruj się jednak wyłącznie niską ceną. Często tego typu automatyka dostępna głównie w Internecie nie posiada odpowiednich zabezpieczeń oraz niezbędnych certyfikatów gwarantujących, że dane urządzenie spełnia wszystkie normy. Napęd do bramy musi przede wszystkim być odpowiednio dobrany do wagi oraz wielkości skrzydła, musi więc mieć odpowiednią moc, aby działał płynnie i bezawaryjnie. Typ siłownika dobiera się pod względem typu bramy, inne rozwiązania są niezbędne przy bamach przesuwnych a inne przy bramach rozwieranych, zarówno jednoskrzydłowych, jak i dwuskrzydłowych.

Montaż napędu do bram skrzydłowych

Spośród dostępnych na rynku typów bram wjazdowych możemy wybrać bramę skrzydłową jedno- lub dwuskrzydłową. Poza kwestią wyglądu bramy, każda z nich na inną funkcjonalność. O wyborze typu bramy skrzydłowej może zdecydować szerokość otworu wjazdu. Do mniejszych otworów można zamontować bramę jednoskrzydłową, przy szerszych przejazdach wygodniejsza będzie brama dwuskrzydłowa. Montaż napędu do bramy skrzydłowej zależy od wielkości i ilości skrzydeł. Do bramy dwuskrzydłowej niezbędne będzie rozwiązanie z dwoma siłownikami, ich moc będzie zależna od wielkości każdego ze skrzydeł. Decydując się na ofertę GOTI AUTOMATYKA – Kielce wybierasz sprawdzonego dostawcę i masz pewność, że montaż bramy przebiegnie bezproblemowo, a brama będzie działać długo i płynnie. Otrzymasz również oryginalny produkt w dobrej cenie z gwarancją na wszystkie elementy wraz z montażem, zarówno bramę, jak i siłowniki oraz akcesoria dodatkowe.

Napędy do bram skrzydłowych Kielce

Montaż napędu do bram przesuwnych

Jeżeli nie posiadamy wystarczająco dużo miejsca na bramę skrzydłową, która otwiera się na podjazd, odpowiednim rozwiązaniem będzie brama przesuwna. Główną zaletą bram przesuwnych jest to, że otwierają się wzdłuż ogrodzenia i nie zajmują miejsca na podjeździe. Montaż bramy z napędem to duże udogodnienie, nie musimy za każdym razem otwierać i zamykać bramy ręcznie. O doborze odpowiedniego siłownika do bramy przesuwnej decyduje rozmiar bramy, czyli to, czy jest jedno- czy dwustanowiskowa. Większa i cięższa brama wymaga mocniejszego automatu. U dostawcy sprawdź również ofertę wyposażenia dodatkowego i akcesoriów do bramy i napędu, które są często potrzebne do wygodnego korzystania z automatyki.

Napędy do bram przesuwnych Kielce

Sklep