Współcześnie montowane bramy wjazdowe na posesje możemy podzielić na skrzydłowe oraz przesuwne. Jeżeli nie posiadamy wystarczająco dużo miejsca na bramę skrzydłową, która otwiera się na podjazd, odpowiednim rozwiązaniem będzie brama przesuwna. Główną zaletą bram przesuwnych jest to, że otwierają się wzdłuż ogrodzenia i nie zajmują miejsca na podjeździe. Ważną kwestią jest wielkość bramy i czy ma być ona otwierana ręcznie czy automatycznie. W przypadku, gdy skrzydło bezpośrednio graniczy z podjazdem, zastanówmy się nad większą bramą, która jeżeli podjazd jest na tyle duży, pozwoli na łatwiejsze manewrowanie oraz np. parkowanie dwóch aut jednocześnie. Montaż bramy z napędem to duże udogodnienie, nie musimy za każdym razem otwierać i zamykać bramy ręcznie, bez względu na to, czy wjeżdżamy sami czy otwieramy bramę gościom. Decydując się na montaż bramy przesuwnej w Kielcach, sprawdź ofertę firmy GOTI AUTOMATYKA, która daje gwarancję najwyższej jakości.

Jak przebiega montaż bramy przesuwnej?

Przy wyborze bramy przesuwnej z automatyką musimy wziąć pod uwagę to, aby doprowadzić prąd do ogrodzenia. Odpowiednio przygotowane musi być również podłoże pod montaż bramy. Musi ono być równe, aby po osadzeniu słupów w wylanych fundamentach, instalacja skrzydła bramy przebiegła bezproblemowo. Najlepiej tego typu prace zlecić specjalistom z GOTI AUTOMATYKA, doświadczenie przy montażu bramy i siłownika zapewnia nam gwarancję producenta na cały produkt, zarówno bramę, jak i napęd oraz wszelkie akcesoria dodatkowe, jak również sam montaż. Zyskujemy dzięki temu pewność, że nasza brama wjazdowa będzie przede wszystkim bezpieczna, a także, że będzie działała płynnie. Automat do bramy przesuwnej dobierany jest na podstawie wagi skrzydła. Im większa brama, tym mocniejszy siłownik musimy zastosować.

Kompleksowy montaż bramy przesuwnej z siłownikami

Jeżeli chcemy w pełni korzystać z możliwości, jakie dają rozwiązania automatyki do bram, warto również zastanowić się nad elementami wyposażenia dodatkowego, jak np. oświetlenie sygnalizacyjne czy fotokomórki. Są to akcesoria, które bardzo ułatwiają użytkowanie bramy. Fotokomórki umożliwiają korzystanie z bramy za pomocą czujnika ruchu. Korzystając z montażu kompleksowego bramy przesuwnej wraz z napędem oraz innymi akcesoriami ,wiemy, że zastosowane zostało optymalne rozwiązanie. Jeżeli poza bramą wjazdową posiadamy również bramę garażową, najwygodniejsze będzie korzystanie z jednego pilota przy obsłudze obu bram, dlatego siłowniki tych bram powinny być dobrane w taki sposób, aby można było je obsługiwać tym samym urządzeniem.

Sklep