Automatyka Wjazdowa

Przy wyborze automatyki do bramy wjazdowej podstawowe znaczenie ma typ bramy, jaki wybraliśmy. Wśród bram wjazdowych wyróżniamy bramy przesuwne oraz bramy skrzydłowe. Bramy skrzydłowe mogą być jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Do każdego typu bramy potrzebny jest inny rodzaj siłownika. Napęd dobiera się też na podstawie wagi i rozmiaru skrzydła. Automaty różnią się pod względem mocy i im większa powierzchnia i masa skrzydła, tym mocniejszy siłownik należy zainstalować.

Montaż automatyki do bram wjazdowych można wykonać jednocześnie z montażem bramy lub można do instalować napęd w późniejszym czasie. Do bram dwuskrzydłowych potrzebne będą dwa siłowniki, po jednym do każdego ze skrzydeł. Zastanówmy się także, w jaki sposób chcemy obsługiwać bramę i jakie akcesoria oraz wyposażenie dodatkowe będzie niezbędne. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają na obsługę bramy chociażby za pomocą telefonu. Instalujemy aplikację producenta na dowolne urządzenie współpracujące z oprogramowaniem iOS lub Android, czyli każdy telefon lub tablet. Użycie tej opcji jest bardzo wygodne, gdyż z telefonem w zasadzie się nie rozstajemy i nie musimy pamiętać o pilocie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa bramy wjazdowej warto również pomyśleć o zainstalowaniu fotokomórek. Blokują one ruch bramy w przypadku, gdy ktoś lub coś znajdzie się w świetle przejazdu. Jeżeli wyjazd z naszej posesji znajduje się przy ruchliwej ulicy, powinniśmy również rozważyć kwestie instalacji sygnalizacji świetlnej, ostrzeże ona pieszych i kierowców innych pojazdów przed nadjeżdżającym samochodem.

Montaż bramy wjazdowej

Firma GOTI AUTOMATYKA – Kielce oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki wjazdowej. Nasze produkty to oryginalne napędy i akcesoria wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Oferujemy siłowniki w szerokiej gamie do wyboru od tanich napędów po bardziej zaawansowane technologicznie automaty w przystępnej cenie. Dajemy gwarancję najwyższej jakości montażu oraz usług przez doświadczone ekipy instalatorów.

Showing 1–12 of 14 results

1 2
Sklep