Automatyka Bram Przemysłowych

Oferta bram przemysłowych obejmuje bardzo wiele typów rozwiązań. Począwszy od bram segmentowych, poprzez rolowane, kraty rolowane po bramy przeciwpożarowe. Wszystkie te rozwiązania wymagają do obsługi specjalistycznej automatyki. Siłowniki i napędy wraz z akcesoriami do bram przemysłowych znajdują się w ofercie firmy GOTI AUTOMATYKA. Obsługujemy Kielce oraz klientów z województwa świętokrzyskiego i oferujemy kompleksowe rozwiązania wraz z projektem i montażem automatyki bramowej. Automaty z naszej oferty można wykorzystać w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych: zakładach produkcyjnych, magazynach, garażach, czy budynkach instytucji publicznych.

Specjalistyczne rozwiązania przemysłowe

Automatyka do bram przemysłowych do bardzo rozbudowana oferta, która zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta i danej realizacji. W obiektach zastosowania przemysłowego podczas doboru bram i automatyki należy wziąć pod uwagę wiele czynników:

  • wielkość otworu;
  • zastosowanie bramy;
  • częstotliwość otwierania;
  • mechanizm otwierania i zamykania bramy;
  • zabezpieczenia;
  • możliwości montażu na nadprożu lub montażu bocznego.

To wszystko wpływa na ostateczną decyzję o typie bramy oraz zastosowaniu odpowiednich siłowników i niezbędnych akcesoriów wyposażenia bramy przemysłowej. Sama funkcjonalność bramy określa typ potrzebnego rozwiązania. Bramy segmentowe to bramy zewnętrzne do zastosowania na zewnątrz budynku, gdyż chronią go przed utratą ciepła. Bramy rolowane to bramy szybsze, które często stosuje się wewnątrz budynków, aby np. odgrodzić lub zabezpieczyć poszczególne strefy. Przykładem może być chociażby krata rolowana, którą często spotykamy w centrach handlowych, jako zabezpieczenie poszczególnych sklepów. Natomiast bramy przeciwpożarowe to bardzo specjalistyczne przegrody, które uruchamiają się w razie pożaru, odgradzając i w ten sposób zabezpieczając poszczególne strefy budynku. Ich montaż i zastosowanie jest wyraźnie określony przez przepisy prawa przeciwpożarowego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Sklep