Automatyzacja bram garażowych – Kielce

Na rynku można znaleźć wiele różnego rodzaju bram garażowych, które różnią się od siebie nie tylko powierzchnią, ale także sposobem otwierania, rodzajem zabezpieczeń antywłamaniowych, termoizolacyjnością itp. Bez względu na to, czy posiadają Państwo bramę skrzydłową, segmentową, boczną czy uchylną, każdą z nich możemy zautomatyzować, proponując napęd, który zagwarantuje niezawodne funkcjonowanie przez wiele długich lat.

Systemy automatyki do bram garażowych oferowane przez naszą firmę to nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania podnoszące komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dostarczamy napędy, które łatwo można zamontować zarówno do nowych, jak i do już istniejących bram, bez względu na rodzaj czy sposób otwierania.

Dlaczego warto wyposażyć bramę w napęd?

Posiadające napęd bramy garażowe stanowią coraz powszechniej stosowane rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba już wysiadać z samochodu, brnąć przez śnieg czy moknąć na deszczu, aby wjechać do garażu.

Najważniejsze korzyści płynące ze stosowania napędów oferowanych przez GOTI AUTOMATYKA to przede wszystkim:

  • Łagodna, płynna praca bez szarpnięć,
  • Możliwość częściowego otwarcia skrzydła bramy (np. aby przepuścić pieszych lub rowerzystów),
  • Automatyczne wykrywanie przeszkód (natychmiastowe zatrzymanie napędu),
  • Poprawa komfortu użytkowania i zwiększenie bezpieczeństwa domowników.

Automatyka bramy zmienia wygląd ogrodzenia na bardziej estetyczny, gdyż w ten sposób możemy pozbyć się wszelkiego rodzaju kabli, łańcuchów czy kłódek. Przy pomocy systemu automatyki można też zabezpieczyć własną posesję, gdyż nikt niepostrzeżenie nie otworzy zamka w bramie czy drzwiach garażowych, gdyż najzwyczajniej ich tam nie będzie.

Działająca na rynku od 2010 roku firma GOTI AUTOMATYKA z siedzibą niedaleko Kielc oferuje szeroką gamę siłowników oraz akcesoriów umożliwiających zautomatyzowanie praktycznie każdej bramy garażowej czy wjazdowej. Poza sprzedażą oferujemy także fachowe doradztwo oraz profesjonalne usługi z zakresu montażu automatów.

Sklep