Bramy

Oferta rynkowa bram garażowych jest bardzo rozbudowana. Najpopularniejsze rozwiązania to bramy segmentowe, które zabezpieczają garaż przed utratą ciepła. Dostępna jest również szeroka gama napędów, siłowników oraz akcesoriów wyposażenia dodatkowego do tego typu bram. Innymi bramami dostępnymi na runku są bramy garażowe uchylne, które doskonale sprawdzają się w garażach wolnostojących lub nieocieplanych. Jest to tanie i praktyczne rozwiązanie, często dostępne od ręki. Kolejnym typem bram są bramy skrzydłowe, które w ostatnich latach tracą na popularności, szczególnie względem bram ocieplanych. Automatyka do wszystkich rodzajów bram garażowych musi być dostosowana do typu bramy, a także do wagi i wielkości skrzydła. W przypadku bram skrzydłowych niezbędne są dwa siłowniki po jednym do każdego ze skrzydeł. Jeżeli chodzi o kolorystykę dominującą na rynku, to najpopularniejsze wzory to bramy w okleinach drewnopodobnych. Bardzo popularne są imitacje złotego dębu, orzecha oraz ciemnego dębu. Są one dopasowane do pozostałych elementów stolarki, jak okna i drzwi zewnętrzne.

Automatyka domowa

Najnowsze rozwiązania dostępne na rynku to kompleksowa obsługa automatyki domowej. Firma GOTI AUTOMATYKA oferuje wszechstronną obsługę klienta w tym zakresie. Od pomiaru, doradztwa, poprzez sprzedaż i montaż urządzeń automatyki garażowej i domowej. Zintegrowane sterowanie wieloma automatami, napędami i siłownikami bram i innych urządzeń daje wysoki komfort obsługi i poprawia funkcjonalność domu oraz garażu. Wszystkie te urządzenia możemy obsługiwać np. za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu, wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację. Jeżeli mieszkasz w Kielcach lub regionie województwa świętokrzyskiego i interesuje Cię automatyzacja domu i garażu, skontaktuj się z naszymi fachowcami. Dajemy gwarancję niskiej ceny i wysokiej jakości zarówno na wszystkie produkty, jak i na ich montaż. Masz dzięki temu pewność, że oryginalne bramy i napędy renomowanych producentów będą działać długo i bezawaryjnie.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Produkty garażowe

    Produkty garażowe (1)

    Do najpopularniejszych rozwiązań garażowych najchętniej kupowanych przez klientów zaliczyć należy automatyczne bramy segmentowe. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych, którzy posiadają garaże, zarówno zintegrowane z domem, czyli znajdujące się w bryle budynku, jak i wolnostojące. W obu tych przypadkach zależy nam na utrzymaniu dobrych warunków atmosferycznych wewnątrz garażu. Jeżeli garaż jest ocieplany lub bezpośrednio przylega do ogrzewanego domu, nie chcemy tracić ciepła. Bramy segmentowe występują w dwóch typach: bram podnoszonych do góry oraz bocznych. Innym dostępnym rozwiązaniem jest brama uchylna, jest to rozwiązanie tanie i praktyczne w nieogrzewanych garażach. Do każdego typu bramy dostosowuje się odpowiednią automatykę w zależności od wielkości i wagi skrzydła. Przy większych bramach konieczne jest zastosowanie mocniejszego siłownika.

    Inteligenty dom

    W ostatnim czasie bardzo wzrasta popularność rozwiązań automatyki domowej. Tzw. Inteligentne domy oferują wiele możliwości, które zwiększają komfort użytkowania automatów zainstalowanych w domu. Bramę garażową można np. otwierać za pomocą telefonu. Wystarczy w tym celu zainstalować w nim aplikację dostępną na iOS lub Android i cieszyć się wygodą bez konieczności pamiętania o zabraniu pilota. Wiele zintegrowanych rozwiązań pozwala jednocześnie na obsługę w ten sam sposób bramy wjazdowej na posesję załączanie i wyłączanie alarmów, czy nawet sterowanie oświetleniem. Jeżeli decydujesz się na tego typu rozwiązania koniecznie zapoznaj się z ofertą GOTI AUTOMATYKA. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia do obsługi garażu i automatyki domowej. Nasi specjaliści doradzą w kwestii chociażby instalacji właściwego napędu do bramy. Posiadamy również doświadczonych montażystów i serwisantów, którzy dopilnują, aby zainstalowana automatyka działała bez zarzutu przez długi czas. Oferujemy swoje usługi na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego.

  • bramy garażowe świętokrzyskie

Sklep