Automatyka Wjazdowa

Przy wyborze automatyki do bramy wjazdowej podstawowe znaczenie ma typ bramy, jaki wybraliśmy. Wśród bram wjazdowych wyróżniamy bramy przesuwne oraz bramy skrzydłowe. Bramy skrzydłowe mogą być jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Do każdego typu bramy potrzebny jest inny rodzaj siłownika. Napęd dobiera się też na podstawie wagi i rozmiaru skrzydła. Automaty różnią się pod względem mocy i im większa powierzchnia i masa skrzydła, tym mocniejszy siłownik należy zainstalować.

Montaż automatyki do bram wjazdowych można wykonać jednocześnie z montażem bramy lub można do instalować napęd w późniejszym czasie. Do bram dwuskrzydłowych potrzebne będą dwa siłowniki, po jednym do każdego ze skrzydeł. Zastanówmy się także, w jaki sposób chcemy obsługiwać bramę i jakie akcesoria oraz wyposażenie dodatkowe będzie niezbędne. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają na obsługę bramy chociażby za pomocą telefonu. Instalujemy aplikację producenta na dowolne urządzenie współpracujące z oprogramowaniem iOS lub Android, czyli każdy telefon lub tablet. Użycie tej opcji jest bardzo wygodne, gdyż z telefonem w zasadzie się nie rozstajemy i nie musimy pamiętać o pilocie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa bramy wjazdowej warto również pomyśleć o zainstalowaniu fotokomórek. Blokują one ruch bramy w przypadku, gdy ktoś lub coś znajdzie się w świetle przejazdu. Jeżeli wyjazd z naszej posesji znajduje się przy ruchliwej ulicy, powinniśmy również rozważyć kwestie instalacji sygnalizacji świetlnej, ostrzeże ona pieszych i kierowców innych pojazdów przed nadjeżdżającym samochodem.

Montaż bramy wjazdowej

Firma GOTI AUTOMATYKA – Kielce oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki wjazdowej. Nasze produkty to oryginalne napędy i akcesoria wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Oferujemy siłowniki w szerokiej gamie do wyboru od tanich napędów po bardziej zaawansowane technologicznie automaty w przystępnej cenie. Dajemy gwarancję najwyższej jakości montażu oraz usług przez doświadczone ekipy instalatorów.

Showing 1–12 of 27 results

 • Automatyka Bram Przesuwnych

  Automatyka Bram Przesuwnych (10)

  Prezentowana automatyka do bram przesuwnych od firmy GOTI AUTOMATYKA to profesjonalne napędy, fachowy montaż i niska cena. Decydując się na bramę przesuwną, jako bramę wjazdową na swoją posesję wybierasz nowoczesne rozwiązanie, które oszczędza przestrzeń na podjeździe. Dzięki temu masz więcej miejsca na manewrowanie autem lub parkowanie dodatkowych samochodów. Wybierając rodzaj bramy, sprawdź dostępne rozwiązania automatyczne. Zyskujesz w ten sposób wygodę i funkcjonalność, szczególnie przy brzydkiej pogodzie. Bramy z napędami są również bardziej bezpieczne, ponieważ posiadają certyfikowane blokady i zabezpieczenia. Wybierając sprawdzone produkty renomowanych producentów, od doświadczonych dostawców, stawiasz na jakość. Masz również gwarancję, że produkt będzie funkcjonował długo i bezproblemowo. Specjaliści doradzą Ci również, jakie rozwiązanie jest optymalne i który napęd do bramy przesuwnej najlepiej sprawdzi się na Twoim podjeździe. Zaproponuje również niezbędne wyposażenie i akcesoria, abyś w pełni cieszył się funkcjonalnością bramy.

  Jak dobrać bramę przesuwną?

  Przy wyborze bramy wjazdowej – przesuwnej warto rozważyć wielkość bramy. Dostępne są rozwiązania bram jednostanowiskowych oraz bramy dwustanowiskowe. Szersza brama daje większe pole manewru na podjeździe, szczególnie gdy nie mamy wiele miejsca na zaparkowanie dodatkowego auta. Automatyczna brama wjazdowa to ogromna wygoda użytkowania. Możemy ją obsługiwać za pomocą pilota lub dzięki aplikacji zainstalowanej choćby na telefonie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ telefon zawsze mamy przy sobie i nie musimy kupować kilku pilotów, jeżeli brama obsługiwana jest przez wielu domowników. Wystarczy, że każdy zainstaluje aplikację i może w prosty sposób otworzyć i zamknąć bramę. Jeżeli planujesz zakup napędu w rejonie Kielc i województwa świętokrzyskiego, skontaktuj się z fachowcami z GOTI AUTOMATYKA. Otrzymasz profesjonalną poradę oraz gwarancję najwyższej jakości usług: pomiaru oraz montażu. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone automaty i wyposażenie od najlepszych producentów.

 • Automatyka Bram Skrzydłowych

  Automatyka Bram Skrzydłowych (17)

  Jeżeli posiadasz rozwierana bramę wjazdową i chcesz zamontować do niej napęd, to dobrze trafiłeś. Szeroka oferta automatów do bram skrzydłowych w GOTI AUTOMATYKA to gwarancja, że znajdziesz optymalne rozwiązanie. Bez względu na to, czy posiadasz bramę jednoskrzydłową czy dwuskrzydłową, nasi specjaliści dopasują odpowiedni siłownik. Przy bramach skrzydłowych podstawową kwestią przy wyborze napędu jest wielkość i waga skrzydła bramy. Do każdego ze skrzydeł należy zamocować siłownik o odpowiedniej mocy, im większe skrzydło, tym silniejsze automat będzie potrzebny. W pełni zautomatyzowaną bramę wjazdową można obsługiwać za pomocą pilota lub bezpośrednio z telefonu, dzięki zainstalowanej specjalnej aplikacji do obsługi automatu. Zyskujesz dzięki temu wygodę i nie musisz pamiętać o pilocie. Kupując siłownik w sklepie internetowym GOTI AUTOMATYKA, masz gwarancję niskiej ceny i wysokiej jakości. Zastanów się jednak nad kwestią montażu. Decydując się na usługę instalacji wykonanej przez doświadczonych fachowców, otrzymujesz gwarancję, że siłownik będzie funkcjonował długo i bezawaryjnie. Jeżeli nie masz pewności, jaki napęd wybrać skontaktuj się z obsługą klienta, doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

  Jak dobrać bramę skrzydłową?

  Jeżeli jesteś na etapie budowy domu lub ogrodzenia i zdecydowałeś się na automatyczną bramę skrzydłową, musisz pamiętać o poprowadzeniu prądu do ogrodzenia. Weź również pod uwagę, że skrzydła bramy otwierają się na podjazd i potrzebują odpowiednio dużo miejsca. Podłoże musi być także dobrze wyrównane, najlepiej utwardzone, aby brama nie haczyła się podczas otwierania. Jeżeli Twoja posesja graniczy z ruchliwą ulicą, pomyśl również o zamontowaniu sygnalizacji świetlnej, aby ostrzec pieszych i kierowców o nadjeżdżającym aucie. Znacznie ułatwi także możliwość wyjazdu samochodem z posesji. Brama automatyczna poprawia również bezpieczeństwo Twojego domu, posiada wbudowane blokady i zabezpieczenia przed otwarciem, przez niepowołane osoby.

 • siłowniki do bramy świętokrzyskie

 • siłowniki do bramy świętokrzyskie

 • siłowniki do bramy świętokrzyskie

 • napęd do bramy przesuwnej świętokrzyskie

 • napęd do bramy przesuwnej świętokrzyskie

 • bramy garażowe świętokrzyskie

 • bramy garażowe świętokrzyskie

 • napęd do bramy przesuwnej świętokrzyskie

 • napęd do bramy przesuwnej świętokrzyskie

 • bramy garażowe świętokrzyskie

 • automatyka do bram świętokrzyskie

 • automatyka do bram świętokrzyskie

1 2 3
Sklep