Automatyka Domowa - Zabezpieczenia

Wśród najnowszych osiągnięć technologicznych w ostatnim czasie, często pojawia się hasło inteligentnych domów, czyli rozwiązania pozwalające na zdalną obsługę różnego rodzaju urządzeń zabezpieczających nasz dom. Korzystając z dostępnych możliwości tego typu, dbamy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także poprawiamy funkcjonalność i wygodę korzystania z wielu rozwiązań automatycznych zainstalowanych w naszym domu. Pośród wielu dostępnych automatycznych zabezpieczeń domu możemy wybrać:

  • automatykę bramową, chroniącą nasz garaż;
  • różnego rodzaju alarmy;
  • automatyczne rolety zewnętrzne;
  • zautomatyzowane osłony przeciwsłoneczne i żaluzje.

Wszystkie te urządzenia działają z wykorzystaniem technologii RTS, w związku z tym możliwe jest zdalne zarządzanie ich pracą. Posiadając dowolne urządzenie pracujące w technologii iOS lub Android, czyli na wszystkich telefonach i tabletach, możemy w zasadzie z dowolnego miejsca sterować tymi zabezpieczeniami i planować ich pracę. Aby korzystać z tego typu technologii, wystarczy wykorzystać centralę RTS, która za pomocą Internetu i urządzeń mobilnych pozwala nam sterować automatyką w naszym domu.

Inteligenty dom

Technologia ta ciągle się też rozwija, więc pojawia się coraz szersza gama możliwości obsługi tzw. Inteligentnego domu. Dzięki centralom RTS możemy chociażby sterować oświetleniem. Pozwala to nie tylko zdalnie sterować lampami, ale także planować ich pracę lub ustalać tryby pracy. Przykładem może być zaprogramowana oferta popularnych trybów zarządzania automatyką w formie komunikatów:

  • „jestem w domu” obejmuje np. wyłączenie alarmu, podniesienie rolet;
  • „wychodzę” z ustawieniami włączenia alarmu i oświetlenia itp.

Wykorzystując takie kompleksowe ustawienia zarządzania automatyką domową, nie tylko poprawiamy bezpieczeństwo i funkcjonalność naszego domu, ale także podnosimy wydajność energetyczną i oszczędzamy na rachunkach za media. Dodajmy do tego fakt, że systemy te są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Sklep